Svatá Ludmila
dřevo, řezané, polychromované, Čechy, 1. pol. 18. století, výška 118 cm, poškozená polychromie (Zí)
Prohlášeno za kulturní památku
23.05.2015 - 15:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Svatá Ludmila
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |